Yhteystiedot

Helsingin toimipiste

Sienitie 56, 00760 Helsinki
Puh. 0207 983 980
hallinto@rtj-siivous.fi

Jake Welin
Toimitusjohtaja
0400 441 458
jake.welin@rtj-siivous.fi

Vesa Eloranta
Työpäällikkö
0400 403 575
vesa.eloranta@rtj-siivous.fi

Jere Welin
Työkonevuokraus- ja palveluvastaava
040 707 5160
jere.welin@rtj-siivous.fi

Taina Kujanpää
Toimistosihteeri
0400 405 655
taina.kujanpaa@rtj-siivous.fi

Joona Eloranta
Myynti ja HR
0400 405 654
joona.eloranta@rtj-siivous.fi

Eetu Palola
Myynti- ja HR-koordinaattori
040 125 8866
eetu.palola@rtj-siivous.fi

Turun toimipiste

Ratapihankatu 53 A
20100 Turku
040 824 8888

Jati Meling
Aluepäällikkö
040 579 6360
jati.meling@rtj-siivous.fi

Juuso Saine
Myyntikoordinaattori
040 129 2119
juuso.saine@rtj-siivous.fi

Karoliina Järveläinen
HR-koordinaattori
040 129 0039
karoliina.jarvelainen@rtj-siivous.fi

Elena Nurminen
HR-koordinaattori
040 129 1560
elena.nurminen@rtj-siivous.fi

Tampereen toimipiste

Tampellan esplanadi 8 B 38
33100 Tampere
044 4000 112

Jati Meling
Aluepäällikkö
040 579 6360
jati.meling@rtj-siivous.fi

Ronnie Frisk
Myyntikoordinaattori
044 098 0050
ronnie.frisk@canvas.fi

Jake Virtanen
HR-koordinaattori
040 771 6678
jake.virtanen@canvas.fi

Konsta Raitala
Myynti, markkinointi, HR
044 077 2720
konsta.raitala@canvas.fi

Ronja Lahti
HR-koordinaattori
(perhevapaalla)

Ota yhteys

    Lomakkeen lähettämällä hyväksyt tietosuojaselosteemme.